Kontakt

Doradus COM s.r.o.

Doručovací adresa:
Zahradní 1574
473 01 Nový Bor

Fakturační adresa:
Harmonická 1384/13
158 00, Praha 13 - Stodůlky

GSM: +420 608 723 753
Tel.: +420 910 448 999

(hovory mohou být nahrávány)

e-mail: sales@doradus.cz

 

Audiotexový systém Aculla ATX

Našim zákazníkům nabízíme audiotexové systémy řady Aculla ATX. Tyto systémy a aplikační software pro ně pochází z naší dílny. Na audiotexových systémech Aculla ATX je možno provozovat všechny níže popsané služby. Aplikační softwarové jádro je vytvořeno tak, aby mohly být do systému implementovány další funkční aplikace, které jsou vytvářeny na základě požadavků a potřeb zákazníka. Audiotexové systémy Aculla ATX nabízíme ve variantách od jednoduchých systémů se dvěmi vstupními linkami, až po komplexní systémy čítající až tisíce vstupních linek.

CT systémy určené pro provozování audiotexových služeb jsou provozovány zpravidla na telefonních linkách se zvýšeným tarifem, čísla s předčíslím 906, 900, atp.

Služby pro volný čas

Jedná se především o soutěžní linky, které mohou být podporou pro různé křížovky, luštěnky, kvízy, které vycházejí v novinách a časopisech nebo samostatné soutěže s masovou reklamní podporou ve všech informačních médiích. Mezi služby pro volný čas se dále řadí například párty linky, astrologické linky televizních poraden, různé linky s povídkami a podobně.

Informační služby

Audiotexové systémy nabízejí velké možnosti také pro provozování různých informačních linek. Tyto linky pak mohou nabízet zákazníkům služby typu předpovědi počasí, kurzovní lístek, burzovní služby, různé poradny, výsledky sportovních utkání, informace o přímořských nebo horských letoviscích atd.

Hlasování

Jedny z nejpopulárnějších aplikací jsou aplikace pro halsování a ankety. Naše ATX systémy nabízejí jednoduchá hlasování (např. hlasování pro různé hitparády, politické debaty nebo různé reality show), ale i masové ankety čítající až několik stovek hlasovacích možností (např anketa Zlatý slavík, Auto roku, Hit století).

Komerční služby

I v tomto případě je využitelnost ATX systémů velmi široká. S použitím faxových služeb je možno zasílat různé informace na vyžádání například v oblasti práva a obchodu, je možné zasílat technické dokumentace, uživatelské manuály a další nepřeberné množství informací z různých oborů. Audiotexové systémy lze využít i pro nabídku zboží po telefonu, přijímání inzerce a dalších služeb v oblasti obchodu.