Kontakt

Doradus COM s.r.o.

Doručovací adresa:
Zahradní 1574
473 01 Nový Bor

Fakturační adresa:
Harmonická 1384/13
158 00, Praha 13 - Stodůlky

GSM: +420 608 723 753
Tel.: +420 910 448 999

(hovory mohou být nahrávány)

e-mail: sales@doradus.cz

 

Telekomunikační technika 2N

GSM brány

logo 2n noveGSM brána je zařízení, které uživateli šetří náklady na volání z pevných linek do GSM sítí. Volání z pevné sítě do mobilní je totiž obecně dražší než volání mezi mobilními sítěmi a právě GSM brána vám může tento cenový rozdíl ušetřit. Všechny 2N GSM brány existují i ve variantě pro použití v UMTS síti. GSM/UMTS brána je tedy nástroj pro:

  • úsporu nákladů
  • posílání a příjem SMS zpráv
  • odesílání a příjem faxů
  • přesměrování hovorů na mobil – Mobility Extension

GSM brány se vyrábějí v následujících variantách

  • analogové GSM brány
  • digitální - ISDN BRI GSM brány
  • digitální - ISDN PRI GSM brány
  • VoIP GSM brány

gsm-brany

Telefonní ústředny

2N® pobočkové ústředny zajistí vaší společnosti spolehlivou komunikaci vně i uvnitř firmy. Všechny typy – 2N® Omega Series a 2N® NetStar – integrují standardní rozhraní pro všechny sítě, tedy analog, ISDN, GSM či UMTS a VoIP. Tím umožní vysoce kvalitní a spolehlivé spojení s vašimi obchodními partnery i mezi jednotlivými zaměstnanci.

Všechny ústředny jsou kompatibilní se systémy pro nahrávání hovorů Aculla Call Recorder a můžete je doplnit i o spoustu přídavných softwarů, které ještě zvýší efektivitu vaší práce a sníží vaše náklady.

2N® Omega Lite

2N® Omega Lite představuje vysoce kvalitní, moderní pobočkovou telefonní ústřednu, která přináší značné úspory nákladů za volání a zároveň vysoký komfort telefonních služeb a je tak ideálním nástrojem internetové komunikace.

omega lite

2N® Omega 48

2N® Omega 48 představuje vysoce kvalitní, moderní pobočkovou telefonní ústřednu, která přináší značné úspory nákladů za volání a zároveň vysoký komfort telefonních služeb a je tak ideálním nástrojem internetové komunikace.

netstar ip

2N® NetStar

2N® NetStar je komunikační systém využívající všechna dostupná rozhranní pro přenos hlasu. Díky jeho konstrukci a navržení softwarových aplikací je možno jej použít hned v několika scénářích od klasické telefonní ústředny až po GSM/UMTS bránu.

2nNetStar

2N® NetStar IP

2N® NetStar IP je moderní řešení kancelářské komunikace. Obsahuje všechny služby, které vaše firma potřebuje k hladkému fungování a vaši zaměstnanci k pohodlné práci. Díky integrované GSM bráně můžete i s tímto čistě IP řešením výrazně snížit náklady na volání do mobilních sítí.

2nNetStar