Kontakt

Doradus COM s.r.o.

Doručovací adresa:
Zahradní 1574
473 01 Nový Bor

Fakturační adresa:
Harmonická 1384/13
158 00, Praha 13 - Stodůlky

GSM: +420 608 723 753
Tel.: +420 910 448 999

(hovory mohou být nahrávány)

e-mail: sales@doradus.cz

 

Servery, PC, notebooky

Značky IBM a Lenovo patří mezi světové leadery ve vývoji a prodeji výpočetní techniky. Produkty těchto dvou značek se vyznačují vysokou spolehlivostí a robustnosní a díky tomu nacházejí uplatnění od malých systémů až po sofistikované podnikové centra. V naší nabídce naleznete jak servery IBM a Lenovo, do kterých jsou instalovány i námi nabízené systémy, tak výpočetní techniku značky Lenovo určenonou pro použití ve firmách i domácnostech.

Na stroje značek IBM i Lenovo je možné ke standardním zárukám dokoupit i rozšířené servisní balíčky, které Vám zajistí reakční doby v řádech hodin a servisní zásah přímo v místě instalace. Záruka 3 roky s reakční dobou do 24 hodin v pracovní dny a servisním zásahem v místě instalace je standardně u středních a vyšších modelových řad. Na možnosti záruk servisních balíčků k jednotlivým modelům se můžete u nás informovat.

Značková výpočetní technika IBM a Lenovo Vám zajistí bezproblémový chod a v případě poruchy rychlou výměnu dílů v po celou dobu záruky. Neriskujete dlouhé servisní zásahy jako tomu může být u neznačkové techniky, kdy se velmi často stává, že nejsou dostupné kompatibilní náhradní díly s vadnou komponentou, která je ještě v záruce. Dodavatelé neznačkové techniky Vám sice mohou v takovýchto připadech vrátit peníze za vadný díl, ale Váš problém s nefunkčním strojem přetrvává dále, což může vést k nemalým finančním ztrátám.

V našem sortimentu naleznete:

Servery IBM

Servery IBM jsou robustní servery a nabízejí širokou paletu použití od file serverů přes SQL a doménové řadiče až po rozsáhlé storage systémy.

servery-ibm

Servery Lenovo

Servery Lenovo jsou spolehlivé výkonné servery vhodné pro použití od malých firem až po velké podniky. V sortimentu naleznete modely s cenou již pod 10.000 Kč bez DPH!

servery-lenovo

Stolní počítače a pracovní stanice Lenovo

Stolní počítače Lenovo řady A a M jsou vhodné pro nasazení jak v malých firmách, tak i ve velkých podnicích, kdy je kladen vysoký důraz na jejich spolehlivost a bezpečnost. Pro náročné a gafické aplikace jsou určeny vysoce výkonné pracovní stanice Think Station.

computers

NetBooky a Notebooky Lenovo

Přenosné počítače pro všechny. Malé a kompaktní NetBooky IdeaPad řady S, herní notebooky IdeaPad řady U, Y a G, pracovní a managerské notebooky ThinkPad vyrobené z vysoce odolných materiálů!

notebooky