Kontakt

Doradus COM s.r.o.

Doručovací adresa:
Zahradní 1574
473 01 Nový Bor

Fakturační adresa:
Harmonická 1384/13
158 00, Praha 13 - Stodůlky

GSM: +420 608 723 753
Tel.: +420 910 448 999

(hovory mohou být nahrávány)

e-mail: sales@doradus.cz

 

AVG_Make_the_switch

Zabezpečení pro firmy

AVG Internet Security Business Edition 2011

AVG_inet_secur_bussJedinečná ochrana pro malé nebo střední podniky.

Internet je klíčem k úspěchu vašeho podnikání. Aplikace AVG Internet Security 2011 Business Edition je navržena tak, aby dynamicky chránila vaši činnost na Internetu před nejpokročilejšími hrozbami, ať už se jedná o online transakce, e-mailovou komunikaci nebo nakládání s citlivými daty.

Vice informací

Stáhnout 30 denní zkušební verzi

Objednat produkt

 

AVG Anti-Virus Business Edition 2011

AVG_antivirus_bussVýjimečná ochrana pro malé nebo střední podniky.

Pro své podnikání potřebujete, aby vaše počítače a sítě fungovaly bez problémů. Aplikace AVG Anti-Virus 2011 Business Edition nabízí výjimečnou ochranu v reálném čase před nejnovějšími hrozbami online, chrání vaše důležitá podniková data a zajišťuje bezproblémový chod počítačů a sítí, takže vy se můžete soustředit na podnikání.

Více informací

Stáhnout 30 denní zkušební verzi

Objednat produkt

 

AVG File Server Edition 2011

Avg_file_server_bussNezbytná ochrana souborových serverů se systémem Windows před viry a spywarem.

Ochrana důležitých podnikových dat na souborových serverech a zajištění jejich výkonnosti je pro vaše podnikání stěžejní. Aplikace AVG 2011 File Server Edition nabízí oceněnou ochranu před viry a spywarem pro souborové servery se systémem Windows a zabraňuje šíření virů a jiných hrozeb prostřednictvím sítí. Pokud již máte spolehlivě chráněny přenosné a stolní počítače, ale nemáte ochranu pro důležitá podniková data na souborovém serveru, toto řešení je určeno právě vám.

Více informací

Stáhnout 30 denní zkušební verzi

Objednat produkt

 

AVG Email Server Edition 2011

avg_email_server_bussNezbytná ochrana poštovních serverů před viry, spywarem a spamy.

E-mail je životně důležitou součástí vašeho podnikání, která vám umožňuje efektivně komunikovat se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli, ať už jsou kdekoli. Vaše podniková data, čas a pověst jsou příliš drahocenné na to, aby jste je vystavili riziku poškození, ke kterému může snadno dojít po klepnutí na nebezpečný odkaz nebo otevření infikovaného souboru.

Více informaci

Stáhnout 30 denní zkušební verzi

Objednat produkt

 

AVG Linux Server Edition

avg_server_linux_bussNezbytná ochrana poštovních serverů se systémem Linux nebo FreeBSD před viry, spywarem a spamy.

Pokud již máte zabezpečenou ochranu sítě před viry, ale nemáte chráněna důležitá data, která prochází poštovním serverem a jsou na něm ukládána, oceněná ochrana aplikace AVG Linux Server Edition je přesně to, co potřebujete.

Software AVG podporuje všechny hlavní aplikace poštovního serveru se systémem Linux nebo FreeBSD, včetně aplikací PostFix, QMail, Sendmail a Exim.

Více informací

Stáhnout 30 denní zkušební verzi

Objednat produkt

 

Zabezpečení pro domácnosti

AVG Internet Security 2011

AVG_inet_secur_homeJedinečná ochrana vždy, když jste připojeni k Internetu.

Aplikace AVG Internet Security poskytuje vícevrstvou ochranu vždy, když jste připojeni k Internetu, takže si nemusíte dělat starosti s krádežemi identity, viry nebo přístupem na nebezpečné stránky.

Obsahuje ochrannou technologii Cloud AVG a komunitní ochrannou síť AVG, což znamená, že sbíráme informace ohledně nejnovějších hrozeb a sdílíme je v komunitě, abyste obdrželi tu nejlepší ochranu.

Nakupujte a používejte internetové bankovnictví online bezpečně díky bráně AVG Firewall a aplikacím AVG Anti-Spam a AVG Identity Protection™.

Buďte v bezpečí na sociálních sítích díky aplikaci AVG Social Networking Protection – NOVINKA!

Procházejte Internet a vyhledávejte informace bez obav díky technologii AVG LinkScanner® zajišťující ochranu v reálném čase.

Stáhnout 30 denní zkušební verzi

Objednat produkt

 

AVG Free Anti-Virus

Avg_freeZákladní zabezpečení pro procházení Internetu, vyhledávání a používání sociálních sítí.

Milióny lidí po celém světě používají AVG Anti-Virus Free Edition pro své běžné aktivity. Ať už je to procházení Internetu, vyhledávání nebo jen komunikování s lidmi na Facebooku, AVG Anti-Virus Free Edition vás ochrání.

Aplikace AVG Anti-Virus Free Edition 2011 vám umožňuje:

procházet Internet a vyhledávat bez obav díky ochraně v reálném čase AVG LinkScanner®,

být chráněni na sociálních sítích díky ochraně sociálních sítí AVG,

užívat si rychlost vašeho počítače – aplikace AVG Smart Scanning pracuje, když nejste u počítače, a po vašem návratu běží v režimu nízké priority,

mít stále aktuální software díky nejnovějším informacím o hrozbách, které poskytuje komunitní ochranná síť AVG a ochranná technologie Cloud.

Avg_Porovnani

Stáhnout AVG Free Anti-Virus