Kontakt

Doradus COM s.r.o.

Doručovací adresa:
Zahradní 1574
473 01 Nový Bor

Fakturační adresa:
Harmonická 1384/13
158 00, Praha 13 - Stodůlky

GSM: +420 608 723 753
Tel.: +420 910 448 999

(hovory mohou být nahrávány)

e-mail: sales@doradus.cz

 

Náhlavní soupravy

Výhodou používání náhlavních souprav při telefonických hovorech jsou především volné ruce, to znamená, že se člověk může plně věnovat volajicímu, nebo volanému a bez problémů může pracovat na PC, listovat v nabídkách, šanonech, zapisovat si poznámky a podobně.

Nevyskytují se bolesti za krkem a z toho vznikajicí nesoustředěnost a únava, způsobené držením sluchátka mezi ramenem a uchem, z čehož plyne příznivý vliv na pracovní výkony při telefonování ( na základě studie firmy H. B. Maynard & Company, Inc. se produktivita práce při telefonování zvyšuje až o 43%) a účastník hovoru na druhé straně není vystavován případným ohlušujicím zvukům, vznikajicím pádem sluchátka na zem nebo na stůl při tomtéž držení. To dozajista přispívá k profesionalizaci a dobrému jménu firmy.

Náhlavní soupravy jsou ultralehké výrobky s ergonomickým designem, jednoduše připojitelné k telefonnímu přístroji. Díky svým vlastnostem a pestrosti typů zaručují, že si vybere opravdu každý. Náhlavní soupravy umožňují komfortní a pohodlnou komunikaci.

V naší nabídce naleznete náhlavní soupravy dvou špičkových světových výrobců:

logo Plantronics logo Jabra